Апартаменти Bbarcelona Sant Pau Flat

  • 45 м²
  • 2 спальні
  • 1 ванна кімната

Апартаменти Bbarcelona Sant Pau Flat пропонують близькість до таких туристичних визначних пам'яток, як Timesburg Sant Pau, що на відстані 5 хвилин пішки.

В апартаментах є кухня, а також такі зручності, як система клімат-контролю і пральна машина.

Повністю обладнана кухня ідеально підходить для приготування домашніх страв.

Готичний квартал знаходиться приблизно за 3 км від апартаментів, а храм Святого Сімейства - всього за 1.1 км. Апартаменти розташовані у районі Сант-Марті. Це помешкання розташоване в межах 25 хвилин пішої прогулянки від Парку Гуель. Апартаменти Bbarcelona Sant Pau Flat розташовані досить близько до найближчої автобусної зупинки Dos de Maig - Industria.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Апартаменти Bbarcelona Sant Pau Flat
Stylish 3 Bedroom Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Stylish 3 Bedroom Apartment

4.5
Непогано 2 відгуки
240 м від помешкання
USD 549 USD 494
за ніч
Steps To Sagrada Familia Ac Elevator
Ціна лише для моб. пристроїв

Steps To Sagrada Familia Ac Elevator

6.5
Дуже добре 4 відгуки
271 м від помешкання
USD 297 USD 267
за ніч
Sagrada Familia
Ціна лише для моб. пристроїв

Sagrada Familia

8.7
Відмінно 33 відгуки
293 м від помешкання
USD 226 USD 203
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Барселона — Ель-Прат
    20 км

    Залізничні вокзали

    Залізничний вокзал Клот
    900 м

Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:30 до 20:00
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїESFCTU00000805800047446000000000000000HUTB-012064-477,HUTB-012064

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Барселона — Ель-Прат
    20 км

    Залізничні вокзали

    Залізничний вокзал Клот
    900 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами